Hakkımızda

“ Endüstriyel madeni yağ sektöründe uzun yıllar edinilen tecrübe ve bilgi birikimi ile kurulan “ BİLGE PETROL ÜRÜNLERİ ”  başta Ege Bölgesinde İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ,Uşak, Balıkesir olmak üzere ülke genelinde endüstriyel madeni yağ pazarında, endüstriyel yağların temini ve teknik servis hizmetleri konusunda hizmet vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır”

Bilge Petrol Ürünleri, sektörel ihtiyaçlara uygun metal işleme yağları, otomotiv yağları , bakım gurubu yağlar , gıda onaylı yağlar , aerosol sprey yağlar , pasta ve gresler olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Endüstriyel yağ gurubunda sektörün ileri gelen firmalarından TRİBOLİNE Endüstriyel Yağlar Ege Bölge temsilciliğini yapmaktayız. TriboLine ürünleri Fulyağ Petrol A.Ş. tarafından projelendirilmiş olup, Alman üretim teknolojisi ile tüm Türkiye'ye tedariki sağlanmaktadır. Yoğun saha tecrübesi ile uygulama ve çözüm odaklı, uygun maliyetli ve kaliteli ürünler sunulması hedeflenmiştir. 2017 yılı itibariyle Almanya menşeili ADDINOL Lube Oil GmbH'nin Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiş olan Fulyağ Petrol A.Ş. alt bayiliğinde, Dünya çapında rakiplerinin çok üst sıralarında bulunan, Türkiye pazarında da birçok onayı bulunan Addinol 'ün yüksek performans ürünlerinin tedarikini sağlamakta ve ADDINOL Lube Oil GmbH'nin Ege Bölge alt bayiliklerini yapmaktayız. Triboline ve Addinol ürünlerimiz başta İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Uşak, Afyon, Balıkesir, Bursa ve İstanbul olmak üzere Türkiye geneli sanayi endüstrisi bölgelerinde yoğun olarak kullanılmaktadır.Siz değerli müşterilerimize gerek deneyimli kadromuz gerekse ürün yelpazemiz ile, her konuda kaliteli hizmet sunarak , uygun maliyetli ürünler ile teknik destek hizmetleri ile çözüm ortağınız olabilmeyi hedeflemekteyiz.